Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy
9,1 Výborné 3 recenzí

Krkonoše křížem krážem

HARRACHOV • JÁNSKÉ LÁZNĚ • ČERNÁ HORA • SNĚŽKA • ŠPINDLERŮV MLÝN • PRAMEN ŘEKY LABE • PEC POD SNĚŽKOU • VRCHLABÍ

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 28.2.2019, max. 2 000 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Ponávací zájezdy 2019 delší než dva dny mimo exotiky. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 000 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory nad 60 let je 5% ze základní ceny, max. 2 000 Kč/os., platí na zájezdy do 30.6.2019 a po 1.9.2019. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

 -
 -
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 1200
+ Kompletní tabulka katalogových cen
Konečné ceny včetně poplatků
Cena
termín snídaně
20.06.2019- 23.06.2019 3 490,- 3 990,-
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.

Program zájezdu

1. den:

Ráno odjezd z Brna (předpokládaný odjezd kolem 7:30) do západních Krkonoš, kde si prohlédneme zdejší centrum, Harrachov. Navštívíme Harrachovskou sklárnu a po krátké procházce městem proslaveným skokanskými můstky si vyjdeme k Mumlavským vodopádům. Poté přejedeme do Jánských Lázních. Pěší procházka po nejvýznamnějším lázeňském centru Krkonoš - lázeňské náměstí, neorenesanční kolonáda, léčivé termální prameny. Po procházce ubytování v Jánských Lázních.

2. den

Po snídani se vydáme na celodenní výlet po hřebeni Krkonoš. Z Jánských Lázní vyjedeme moderní kabinovou lanovkou na Černou horu, odkud se otevírají krásné výhledy do podhůří. Nedaleko vrcholu je možno spatřit Černohorské rašeliniště, které patří mezi vyhledávané turistické cíle. Jedná se o největší rašeliniště lesního typu v Krkonoších na rozloze 66ha, jeho stáří se odhaduje na 6000 let. Pro pěkné výhledy je možno vystoupat i na rozhlednu Panorama, která se nachází jen 100m od horní stanice lanovky. Odsud budeme pokračovat hřebenovkou, která patří k nejkrásnějším trasám Krkonoš. Výhledy na majestátnou Sněžku, jejíž velikost zvýrazňuje strmý Obří důl, jsou nezapomenutelné. Projdeme kolem nejznámějších staveb této oblasti, které nám nabídnou i možnost zastávky a občerstvení: Kolínská bouda, Pražská bouda, Výrovka a Luční bouda, která je nejstarší a největší krkonošskou hřebenovou boudou. Cílem naší cesty bude výstup až na nejvyšší vrchol Krkonoš a ČR, Sněžku. Zde si můžeme nechat orazítkovat dopis v nejvýše položené poštovní stanici v Čechách, v Poštovně nebo se zde můžeme i občerstvit po náročném výstupu. Odsud je možno sjet lanovkou do Pece pod Sněžkou. Se zájemci o delší túru budeme pokračovat dále na Růžohorky a do Pece pod Sněžkou. Návrat autobusem na ubytování.

3. den:

Po snídani přejedeme na Horní Mísečky a místní dopravou vyjedeme k Vrbatově boudě. Odsud se vydáme příjemnou hřebenovou cestou kolem mohyly Václava Vrbaty na Vrbatově návrší k prameni řeky Labe ozdobenému stěnou s erby všech měst, kterými tato řeka protéká. Dále přejdeme k blízké Labské boudě. Po krátké zastávce na občerstvení budeme pokračovat kolem Pančavských vodopádů zpět k Vrbatově boudě. Místní dopravou návrat na Horní Mísečky a odsud odjezd do Vrchlabí, kde navštívíme muzeum Krkonošska v augustiniánském klášteře. Zastavíme se také u čtyř štítových domů, které patří mezi nejstarší lidové stavby v Krkonoších a jsou vzácným pozůstatkem původní městské zástavby ve Vrchlabí. Odpoledne odjezd do největšího horského střediska Krkonoš, Špindlerova Mlýna. Během procházky po tomto největším lyžařském středisku v ČR uvidíme nejen množství hotelů, restaurací a kaváren s pěknými posezeními, ale i kostel sv. Petra a Pavla či známý Bílý most přes řeku Labe. Poté se autobusem vrátíme do Jánských Lázní. V případě časových možností navštívíme cestou rodinný pivovar Krkonošský medvěd ve Vrchlabí. Návrat na ubytování.

4. den:

Po snídani odjedeme na Pomezní boudy nacházející se ve výšce 1.050 m n.m. na hranici s Polskem. Odsud podnikneme poslední procházku na rozloučenou s Krkonošemi. Příjemnou a pohodlnou cestou dojdeme kolem kostelíka až na Spálený Mlýn, kde už na nás bude čekat autobus. Odpoledne odjezd z Krkonoš a k večeru návrat do Brna (předpokládaný příjezd ve 20 hodin).

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• dopravu klimatizovaným autobusem
• 3x ubytování ve 3* penzionu v Jánských Lázních
• 3x snídaně
• průvodcovské služby

Příplatky

• jednolůžkový pokoj 1 200 Kč
• předpokládaná částka na vstupy 400 Kč

Ohlasy zákazníků

Mail doručen: 16.6.2014
Vážený pane Pulka, zájezd do Krkonoš se opravdu povedl, průvodkyně paní Augustová předčila naše očekávání. Díky za čtyři krásně prožité dny. Budete-li v příštím roce organizovat zájezd do Beskyd, rádi se s vámi vydáme opět. Zdravím Vás z Berouna a ať se Vám daří. Trejbalová

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel 9,7 Strava 9,7 Delegát 10 Doprava 7

Karla Svobodová - Krkonoše křížem krážem (14.06.2018 - 17.06.2018)
Hodnoceno: 18.09.2018

Hotel 9 Strava 9 Delegát 10 Doprava 10

Děkujeme, velice krásný zájezd !!!! Zdeňka

Marie Kudličková - Krkonoše křížem krážem (14.06.2018 - 17.06.2018)
Hodnoceno: 13.09.2018

Hotel 10 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

Již několik let jezdím na dovolenou s Vaší cestovkou. Jsem nadmíru spokojená se vším, výborně sestavený program,kde poznáme mnoho krásného, vždy ubytování na úrovni a Vaši průvodci jsou skvělí.Když se bavím se svými známými,kteří jezdí s jinými cestovkami, musím uznat,že Vaše je nejlepší. Také ji všude doporučuji. Jen tak dále a ať se Vám daří. S pozdravem M.Kudličková

Dáša Pikulová - Krkonoše křížem krážem (16.06.2016 - 19.06.2016)
Hodnoceno: 22.09.2016

Hotel 10 Strava 10 Delegát 10 Doprava 1

Poznamka k doprave.Sedely jsme s kamaradkou vzadu.Celou cestu mne tahlo na leve rameno.Musela jsem mit stale na rameni bundu.Mozna bych rano nehnula ramenem.
Velmi malo mista pro nohy.I kdyz jsem mala,tak jsem se dotykala sedadla prede mnou.Moje kamaradka je o dost vetsi.Nastesti si sedla na sedadlo k ulicce.Celou dobu mela nohy dole ze schudku.Kdyz nam pruvodkyne rekla vpravo vidite....Tak jsme opravdu videly jen zachod.Nastesti se na nej lidi necourali.Pokud svitilo zezadu do autobusu tak nam prazilo na hlavy.
Prej : tak to je ten luxusni autobus? Smich....Vzaly jsme to nastesti s humorem.Diky me kamaradce.
Opravdu bych doporucovala zadni sedadla v rade za ridicem vubec neobsazovat.A nebo s velkou slevou? Co vy na to?
Jinak spokojenost a zajezd se nam libil.Skoda ze jeden den prselo a nemohli jsme na planovanou turu.Ale pocasi nikdo neporuci.Snad priste bude i tato trasa slunecna.
S ing.Pulkou je dobra domluva.Rada jsem s nim komunikovala.Vzdy mi odpovedel na co jsem se ptala.
Pristi rok nam zase prosim poslete nabidky zajezdu.Dekuji.
S pozdravem Zdena Ondrackova a Dasa Pikulova.

Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení

Video