Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Krakonoš*** - Beauty pobyt

Vzdálenost na pláž
TV
Lednice/minibar
WiFi
Bezbariérový
Tenis
Bazén vnitřní

Hotel Krakonoš *** se nachází v v krásném přírodním prostředí nad Mariánskými Lázněmi, asi 2 km od centra lázní. Rozmanité okolí láká k výletům, které potěší milovníky přírody i historie. U hotelu Krakonoš v Mariánských Lázních se již několik let buduje tzv. pohádkový sochařský ráj, kde jsou vytesány sochy s pohádkovými motivy a vytvořen betlém, u kterého se pravidelně konají vánoční koncerty. Po rekonstrukci velké části v roce 2011 patří hotel do mezinárodně uznávané kategorie 3,5 hvězdy. Hotel má k dispozici 86 pokojů (a 5 apartmánů) se sociálním zařízením, televizí, ledničkou, fénem a telefonem. Součástí hotelu je restaurace, lobby bar, 2 salonky a relaxačně-rehabilitační centrum vč. mikroklimatické solné jeskyně a rybiček Garra Rufa, dále zde je k dispozici pedikúra, manikúra, kadeřnictví, kosmetika, aj..
Spojení s městem je zajištěno kabinovou lanovkou, MHD, hotelovou dopravou anebo příjemnou procházkou.
Nedaleko hotelu se nachází lyžařská sjezdovka s vlekem (i s večerním provozem), běžecké trasy, tenisové kurty, golfové hřiště a park Boheminium s dokonalými maketami významných stavebních a technických památek České republiky.
Pobyt domácích zvířat je možný za poplatek 180 Kč/den.
Wellness pobyty jsou nabízeny na 2 noci, 3 noci, 5 nocí a 7 nocí.
V případě, že byste požadovali jiný termín, než je uveden v naší tabulce s termíny a cenami, kontaktujte nás.

Příbuzné zájezdy

V hotelu Krakonoš nabízíme také programy: Rekreační pobyt, Wellness program, Antistresový pobyt.

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Parkování auta Na jednotku / Na noc 100
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Cena zahrnuje

Uvedené ceny jsou za 1 osobu
Beauty pobyt na 2 noci:
2x ubytování s polopenzí, lázeňskou taxu, volný vstup do bazénu, 1x čokoládovou masáž, 1x koupel s vonnou esencí, 1x solná jeskyně
Beauty pobyt na 3 noci:
3x ubytování s polopenzí, lázeňskou taxu, volný vstup do bazénu, 1x čokoládovou masáž, 1x koupel s vonnou esencí, 1x Lymfoven se skořicovým gelem, 2x solná jeskyně
Beauty pobyt na 5 nocí:
5x ubytování s polopenzí, lázeňskou taxu, volný vstup do bazénu, 1x čokoládovou masáž, 2x koupel s vonnou esencí, 2x Lymfoven se skořicovým gelem, 1x masáž lávovými kameny, 2x solná jeskyně
Beauty pobyt na 7 nocí:
7x ubytování s polopenzí, lázeňskou taxu, volný vstup do bazénu, 2x čokoládovou masáž, 2x koupel s vonnou esencí, 2x Lymfoven se skořicovým gelem, 1x masáž lávovými kameny, 3x solná jeskyně

Cena nezahrnuje

- městský poplatek 6 Kč/den
- parkování 100 Kč/noc

Doprava

vlastní

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Mariánské Lázně jsou druhými největšími českými lázněmi, s velkým bohatstvím minerálních pramenů. Přímo v areálu jich vyvěrá 40 a v nejbližším okolí téměř 100. Území současných lázní patřilo premonstrátskému klášteru v Teplé, jehož opat K.K. Reitenberg prosadil z popudu klášterního lékaře J.J.Nehra počátkem 19.století výstavbu prvních lázní. Na základě velkolepého projektu architekta V.Skalníka byly provedeny terénní úpravy a založeny parky, které jsou dnes vedle množství pramenů nejcharakterističtějším znakem města. V roce 1866 byly Mariánské Lázně povýšeny na město a počátkem 20.století již patřily mezi nejvýznamnější evropská střediska.

Hlavní lázeňskou promenádou a významnou stavební památkou je pseudobarokní litinová kolonáda z roku 1889. K pitným kúrám jsou zde přivedeny prameny Křížový, Karolinin a Rudolfův. Před kolonádou se velké pozornosti těší zpívající fontána. Nejznámějšími dalšími prameny jsou Ferdinandův, Lesní a Ambrožův.

Lázeňské pavilony jsou převážně klasicistního a novorenesančního slohu, většina domů lázeňské čtvrti nese prvky secese. V sousedství kolonády stojí kostel Nanebevzetí Panny Marie, na západě, za Hlavní třídou pak pravoslavný ruský kostel sv. Vladimíra a anglikánský kostel.

Zajímavost: Zpívající fontána před hlavní kolonádou má každou lichou hodinu hudební produkci doplněnou ve 21 a 22 hodin scénickým osvětlením.