Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Ambra Wellness hotel**** - týdenní wellness pobyt

Vzdálenost na pláž
TV
Lednice/minibar
Bezbariérový
Sejf
Fitness
Bazén vnitřní

je moderně vybavené zařízení s celoročním provozem, které nabízí kvalitní ubytování, stravovací služby a relaxaci v Centru vitality. Hotel najdete v klidném prostředí na okraji lesa, od centra lázeňského městečka asi 450 m. Oblibu u klientů si získal klidem, pohodou a přátelskou atmosférou.
Balneoprovoz Centrum vitality
bazén s protiproudy 13 x 7,5 m, whirlpool
široká nabídka procedur - koupele, masáže, zábaly, oxygenoterapie, aromaterapie, infra-sauna, vana s magnetickým polem, světelnou terapií a muzikoterapií, lávové kameny, pivní koupel, thajské masáže, lymfatická a podtlaková masáž - nabídku procedur průběžně doplňujeme o zajímavé novinky
zajistíme odbornou konzultaci s lékařem při výběru vhodných procedur a pohybových aktivit V ubytovací části hotelu jsou k dispozici - dětský koutek, kulečník, elektronické šipky, stolní fotbal, stolní tenis, možnost zapůjčení horských kol, nordic walking holí a tradičních společenských her (karty, pexesa, kostky, soubor her).

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

ubytovací kapacita - 116 základních lůžek, možnost přistýlek
jednolůžkové, dvoulůžkové pokoje a třílůžkové pokoje s možností přistýlky, dvoulůžkové apartmány (s možností až 3 přistýlek), bezbariérový apartmán
vybavení pokojů: koupelna se sprchovým koutem (některé apartmány s vanou), WC, balkony (kromě 5. etáže), TV, připojení k internetu, telefon, lednička s minibarem, zabudovaný vysoušeč vlasů, bezpečnostní schránka
50 parkovacích míst, z toho 10 v podzemní garáži - za poplatek 50 Kč/noc

Stravování

restaurace s kapacitou 100 míst, lobby bar, letní terasa - celodenní provoz
polopenze u wellness pobytů: formou bufetu, na přání je možná plná penze (na základě domluvy je možné připravit diabetickou, bezlepkovou, vegetariánskou stravu)
k dispozici nutriční terapeut pro konzultace týkající se stravovacích návyků, doporučení vhodné stravy či pitné kúry

Informace k pobytům s dětmi

Jakýkoliv pobyt si můžete užít společně se svými dětmí nebo vnoučaty. Ceny pro děti nezahrnují služby Centra vitality. Po dohodě s personálem je možné služby pro děti dokoupit na místě. Děti mají volný vstup do bazénu.

děti do 3 let včetně bez nároku na lůžko a stravu zdarma
děti do 13 let na přistýlce mají dětskou porci

Cena zahrnuje

• 7x ubytování • 7x polopenze • 1x sladké pohlazení • 1x hodina bowlingu • TV na pokoji • Bazén a whirpool • Balkón • Free wifi • Uvítací přípitek • Župan na pokoji
Centrum vitality: 1x perličková koupel s přísadami • 1x klasická masáž částečná éterickým olejem 20 minut • 1x celotělový zábal • 1x wellness procedura - Ráj pro vaše nohy • 1x slatinný obklad • 3x oxygenoterapie

Cena nezahrnuje

lázeňský poplatek v Luhačovicích 15 Kč / den - platba na místě.
Na tyto pobyty se nevztahují žádné slevy.

Doprava

vlastní

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Písemné zmínky o malé bezvýznamné vesničce Luhačovice, která se usadila v zalesněném údolí kolem říčky Štávnice, jsou již z roku 1412. Ale příroda se za dalších několik stovek let postarala o její zasloužený rozmach a proslulost.

Od 17. století si lidé začínají spojovat městečko s léčivými prameny a Luhačovice se stávají středem pozornosti nemocných i zdravých, lékařů i hoteliérů, architektů i umělců.

Nejen prameny, ale také přírodní a klimatické podmínky dělají z této „Perly Moravy" místo pohody a příjemného naladění, procházek po upravených cestičkách lázeňského náměstí, ale také po vyznačených stezkách v okolních lesích. Ve výšce 200 až 600 m n. m. procházíte malebnou a zklidňující krajinou a vdechujete přitom zplodinami nezničený, čistý vzduch, který patří mezi jednu z nejvzácnějších procedur. Luhačovické klima je dalším darem přírody. Dlouhé teplé léto, překrásný barevný podzim a většinou jen krátká zima. To vše neodmyslitelně patří ke čtvrtým největším českým lázním, které najdete na jihovýchodě Moravy, utopené uprostřed zeleně Bílých Karpat.

Z historie se dozvíme, že počátky lázní v Luhačovicích jsou spjaty s příslušníky starého uherského rodu Serényi de Kis - Serény a datují se kolem roku 1669.Titul „Zakladatel lázní " si vysloužil Vincenc, po kterém je pojmenován nejznámější luhačovický léčivý pramen Vincentka.

Novodobá historie se datuje od roku 1902 a je spojena se založením akciové společnosti v čele s ředitelem MUDr. Františkem Veselým. Předsedou správní rady je zvolen Otto Serényi, který je největším podílníkem. Cyril Holuby jako správce lázní a architekt Dušan Jurkovič jsou další osobnosti, které začínají uvádět sen ve skutečnost.

Cesta iniciátorů velkorysého projektu výstavby lázní nebyla vůbec jednoduchá. Ale dílo se podařilo a současnost je dokladem jejich tvůrčích schopností, ideálů a dokonalosti.

A Luhačovice dnes? To jsou luxusní léčebné domy, hotely, citlivě opravené vily z první třetiny 20. století, kavárny, útulné obchůdky, upravené parky. Všude plno dobře naladěných hostů, pacientů, návštěvníků, kteří si celoročně vychutnávají pověstnou příjemnou a malebnou atmosféru Luhačovic.

Hotel Duo*** - wellness víkendový pobyt

vlastní doprava
polopenze
od 2 660,-