Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Česká republika

- 
- 
   Řazení:     dle ceny,     termínu,     destinace

Hotel Duo*** - wellness pobyt pro starší 55 let

Česká republika - Beskydy - Horní Bečva
22.09. - 27.09. od 5 260,-
29.09. - 04.10. od 5 200,-
06.10. - 11.10. od 5 160,-
více termínů ...

Podmínkou u tohoto pobytu je věk alespoň u jednoho z partnerů 55 a více let.Hotel Duo se nachází v chráněné krajinné oblasti Beskydy v obci Horní Bečva nedaleko centra obce, které je vzdálené cca 3 km (asi 30 minut klidné chůze). Jedinečný ...

polopenze

Hotel Duo*** - wellness víkendový pobyt

Česká republika - Beskydy - Horní Bečva
27.09. - 29.09. od 2 660,-
04.10. - 06.10. od 2 660,-
11.10. - 13.10. od 2 660,-
více termínů ...

Přijeďte si užít prodloužený víkend do Beskyd. Během dvou dnů načerpáte nové síly, příjemně si odpočinete a budete relaxovat v našem novém wellness centru..Hotel Duo se nachází v chráněné krajinné oblasti Beskydy v obci Horní Bečva ...

polopenze
Více o destinaci

Česká republika je sice malou zemí, ale může se pochlubit celou řadou úchvatných historických památek a překrásnou přírodou. V zemi najdete celkem 12 památek zapsaných na seznam UNESCO.


Jakmile se jednou vypravíte do Prahy, nesmí vám ujít procházka po Pražském hradu, největším hradním komplexu na světě, zapsaným také na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. K procházce patří Staroměstské náměstí se Staroměstským orlojem, Karlův most a celá spousta muzeí a zajímavých domů a koutů.


Český Krumlov, ležící na jihu republiky, jeho historické centrum je obtočeno meandrem Vltavy, která dává městu ojedinělý charakter. Zamíříte-li do bran nejhistoričtější části, budete si připadat jako v pohádce.


Karlštejn je snad nejslavnější hrad, je z éry Karla IV., a pozornost turistů přitahuje především kvůli kapli svatého Kříže, kde se dříve uchovávaly říšské, později české korunovační klenoty.


Mariánské Lázně tvoří společně s Karlovými Vary a Františkovými Lázněmi trojúhelník nejznámějších lázeňských měst Karlovarského kraje.Krkonošský národní park tzv. KRNAP, je chráněné přírodní území na severu Čech při hranicích s Polskem. Jeho výjimečnost spočívá především v tom, že je křižovatkou, přes kterou se převalují vzduchové masy od Atlantiku a Arktidy a přes kterou se stěhovaly a stále stěhují rostlinné a živočišné druhy, sledující směr poledníků. V rámci tohoto parku se také nachází nejvyšší bod České republiky, Sněžka.České Švýcarsko spolu se sousedním Saským Švýcarskem představují ideální místo pro odpočinek a načerpání nových sil. Národní park České Švýcarsko je jeden ze čtyř národních parků v České republice, jeho nejznámějším skalním útvarem je Pravčická brána, která se stala symbolem parku.Beskydy jsou v Česku rozdělené na Moravskoslezské Beskydy a Slezské Beskydy, Nejvyšším vrcholem je dobře známá Lysá hora. Dalšími známými vrcholy Moravskoslezských Beskyd je pověstmi opředený Radhošť se známou sochou Radegast. Beskydy jsou nejrozsáhlejším pohořím Západních Karpat na území České republiky, na jihu na ně navazují Javorníky a Bílé Karpaty a jejich hřebenem prochází hranice se Slovenskem.